Домашня осетрова ферма — успішний бізнес під власним дахом

Вирощування благородних сортів риби в домашніх умовах не тільки можливе, а й прибуткове! При чому початкові капіталовкладення вимагають значно менших витрат, аніж здається на перший погляд. За умови грамотного підходу до встановлення обладнання, розумного вирощування та збуту, домашня осетрова ферма швидко окупиться та принесе гарантовані прибутки!

 Осетер — цінна промислова риба, чиє м'ясо та ікра відрізняються винятковим смаком. Сучасне устаткування дозволяє розводити рибу в домашніх, невеликих приміщенням та ще й добувати ікру без шкоди для самок.

 Є різні породи осетрових риб, що не потребують солоної води, тобто можуть бути виведені в невеликих водоймах, басейнах, ставках і навіть у домашніх умовах.

Розпочати бізнес цілком реально на власній присадибній ділянці. Достатньо приміщення площею 30 кв. метрів. Якщо у вас немає підходящого приміщення, можна побудувати теплицю з полікарбонату. Головне підвести туди воду, електрику, каналізацію, опалення. Для обігріву басейну можна використовувати систему опалення підлоги, аби риба росла і в зимовий період.

 Цей бізнес можна завжди зробити більш масштабним та прибутковим за рахунок збільшення кількості басейнів.

 Цікаво! Домашня осетрова ферма може також дати можливість початку суміжного бізнесу, а саме вирощування овочів та ягід за допомогою аквапоніки. При цьому розведення риби та городництво будуть взаємовигідними. Рослини очищатимуть басейни від нітратів, що негативно впливають на ріст та розмноження риби, при цьому самі рослини будуть рости краще за рахунок ти же природних нітратів.

 Як уже було сказано, ця справа вимагає основних капіталовкладень на створення відповідних умов, а також закупівлю малька та кормів. Надалі затрати матимуть комунальний характер. Що не створює проблем, якщо враховувати вартість риби та ікри.

 Для гарантованого успіху важливо розібратись з нюансами вирощування, що по своїй суті не є складними. Процес вирощування не вимагає значних трудових затрат. Тому розведення осетру можливо починати з розміру сімейного бізнесу.

 Важливим моментом успішності ферми є, звичайно, збут. Продавати осетра можна в магазини, ресторани, супермаркети великих міст.

 Все необхідне обладнання можна купити в Україні. Виробник такої продукції — компанія “Агромаш Інтер”. Ви можете придбати басейни для рибництва, автоматичні кормушки для риб, інкубатори без зайвих витрат, що зробить справу ще більш вигідною!

 Для виробництва обладнання та інвентарю компанія використовує тільки якісну сировину та передові технології. Кваліфіковані спеціалісти нададуть всю необхідну інформацію, аби ви гарантовано отримали бажаний результат та швидко стали власником прибуткового бізнесу!

 Детальну інформацію про компанію та асортимент товарів дивіться на сайті.