Осетрові ферми: чорна ікра не розкіш, а спосіб заробітку!

Один з цікавих та прибуткових варіантів заробітку — це розведення риби. Чим цінніша риба, тим вигідніше її вирощування. Тому оптимальним варіантом для домашнього розведення є осетер. Осетрові ферми не вимагають значних фінансових та трудових затрат, а результат не змусить себе довго чекати!

Як відомо, осетер відноситься до делікатесних риб, адже з нього отримують рідкісну чорну ікру. Розведення цінної риби цілком можливе в домашніх умовах. Така справа відзначається досить суттєвою прибутковістю.

З чого почати бізнес? Найбільш рентабельним варіантом для розведення осетру є застосування установки замкнутого водопостачання. Цей метод відзначається простотою та економністю, тому користується популярністю при розведенні риби. Завдяки УВЗ можливе розведення риби у будь-який час року. А також робить процес фільтрації та циркуляції води більш комфортним та дієвим.

Перед початком самого процесу розведення осетрів слід потурбуватись про легальність бізнесу та фундаментальні робочі нюанси. Вирощування риби в промислових масштабах вимагає відповідної ліценції. Для облаштування міні-басейнів необхідно знайти відповідне приміщення з необхідними комунікаціями (або провести їх самостійно) та знайти співробітників.

На площі в 30 м2 розміщуються круглі басейни, з'єднані між собою пластиковими трубками. Діаметр кожного може бути від півтора метрів до двох, глибина - 1-12 м.

 Необхідним є відповідне обладнання, а саме: фільтри для води, генератори озону і кисню, аварійна система подачі кисню, насосна станція, інкубатори для відводу ікри.

 Коли і як діставати ікру? В природних умовах осетри дають ікру на 10 рік життя, в домашніх умовах це займе 5-6 років. Проте мудрі рибоводи купують кілька осетрових самок 3-4 років та отримують ікру вже через 1-2 роки. Це дає можливість розведення власних мальків для економії. Існує ціла система визначення готовності рибини до нересту.

 Вивчивши актуальні питання в теорії, практика не створить для вас жодних проблем! Що стосується добування ікри для продажу, то існує два варіанти. За умови готовності ікри її можна дістати, вбивши самку, або дістати за допомогою спеціального обладнання — відводу для ікри.

 Осетер дає ікру з регулярністю в 2 роки. Часто практикується такий спосіб: із молодої рибини в перший рік ікра дістається за допомогою відводу, наступного нересту вбивається риба та на продаж іде як ікра, так і м'ясо осетра.

 Хто пропонує обладнання для розведення осетра та відведення для ікри? В Україні обладнанням для розведення делікатесних риб займається компанія “Агромаш Інтер”. Якісна продукція за доступною ціною стане надійним фундаментом вашого бізнесу!

 Компанія реалізує товар на території України та Росії!

 Дізнайтесь більше про розведення осетру в домашніх умовах та переваги “Агромаш Інтер” на нашому сайті.