Як вибрати басейн для риби?

Басейн для риби вважається одним з ключових елементів обладнання при створенні комплексу для розведення різного виду риб. На перший погляд може здатися, що для цього можна використовувати будь-який вид ємності, але якщо ви хочете домогтися дійсно найкращого результату в вирощуванні риб, треба враховувати деякі нюанси. Крім того, якщо мова йде про вирощування для промислових цілей або на продаж, тоді варто створити максимально комфортні умови. Який же краще вибрати басейн для води?

Існує 2 способи розведення риби: напівінтенсивний (використовується готовий ставок, вноситься мінімум корму) і інтенсивний (в спеціальних установках, де застосовують штучне годування).

Поговоримо про інтенсивний спосіб, для якого не треба орендувати водойму. Для цього застосовуються установки замкнутого водопостачання (УЗВ). Основна вимога, яка висувається для цього типу - це розміщення установок в приміщенні, щоб був забезпечений мінімальний захист від зовнішніх факторів. Це може бути підвал, гараж або будь-яке інше приміщення. Головне, щоб це було під дахом.

УЗВ являє собою цілу систему замкнутого циклу, де ключову роль грають басейни для риби, а також присутні системи фільтрації та знезараження. Наповнення басейнів відбувається тільки раз, після чого здійснюється лише підживлення. Циркуляція води здійснюється по колу. Ця технологія є досить ефективною і не вимагає величезних витрат. УЗВ є дуже вигідними, тому що в них риба швидко набирає товарний вигляд.

Зазвичай розведення риб відбувається в пластикових басейнах, які призначені саме для риб. Обсяг становить близько 4 кубометрів і їхній середній розмір становить близько 2,5х5 м. Але все ж найкращим варіантом вважаються басейни для розведення риб. На них зберігається великий попит. Підбирається необхідний розмір ємності в спеціалізованому магазині. Зазвичай вони виготовляються з харчового поліпропілену - матеріалу, який здатний витримати різні методи впливу агресивних елементів (солі, кислоти, луги), а також ультрафіолетового випромінювання. Вони здатні витримати температуру від -60 до +60. Для захисту конструкцій використовується антикорозійний грунт, який наноситься декількома шарами. Конструкція зливних труб дозволяє проводити десятикратний водообмін протягом однієї години.

Якщо ви хочете купити УЗВ, пропонуємо звернутися в компанію «Агромаш Інтер». У нас в наявності басейни різних розмірів, а також інше супутнє обладнання для розведення багатьох видів риб. Застосовуємо міжнародний досвід та інноваційні технології.