Що собою являє УЗВ для вирощування риби?

Установка замкнутого водопостачання (УЗВ) для вирощування риби являє цілий комплекс, який призначений не тільки для безпосереднього проживання мальків, а й забезпечення належних умов для їхнього швидкого зростання. Зараз цей напрямок є досить перспективним в плані вигоди, як бізнесу. Цьому сприяє безліч факторів. Один з головних - це втрата Україною Криму з великими морськими акваторіями, де проводився вилов риби. Тому заповнити цей дефіцит можна, почавши свій бізнес з розведення риб. Для цього буде потрібна УЗВ. Що вона собою являє, поговоримо про це нижче.

Незаперечна перевага використання УЗВ - можливість цілодобового вирощування риби. При цьому можна уникнути великої загибелі мальків або великої риби. Також є можливість отримати на виході значно велику кількість риби, порівнюючи з традиційним способом. Та й УЗВ можна встановити в будь-якому місці, не прив'язуючись до рельєфу або ґрунтових вод.

Риба поселяється в спеціальний басейн, де знаходяться різні прилади. Вони повинні підтримувати оптимальний рівень компонентів, які важливі для повноцінного росту і здоров'я риб. Для цього варто забезпечити регулярне фільтрування та збагачення киснем води, щоб риби могли відчути себе в природному середовищі і вільно розмножуватися. Кожен вид риб любить свою температуру, що можна регулювати. Це сприяє збільшенню споживання корму рибами, що веде до їхнього швидкого росту.

Основні складові УЗВ: басейн, механічні фільтри, біофільтри, насоси, денітрифікатор, знезараження, підігрів води, оксигенератор.

Про басейни йдеться в попередній статті, тому зупинимося на інших складових.

Механічні фільтри використовуються для очищення води від продуктів життєдіяльності риб. Зазвичай вони бувають барабанного типу. Є простими і надійними в експлуатації.

Біологічні фільтри застосовуються для очищення води від безлічі шкідливих речовин, таких як амонійний азот. Його поява пов'язана з розкладаннями залишків корму і продуктів життєдіяльності риб. Крім цього, відбувається насичення води киснем, який видаляє залишки вуглекислого газу.

Насоси застосовують для забезпечення оптимальної водної циркуляції, прибираючи відпрацьовану рідину і забезпечуючи надходження чистої води.

Денітрифікатор використовується для видалення надлишків нітратів, які утворюються в разі розведення осетрових порід. Являє собою закритий фільтр, в якому знаходяться бактерії. Завдяки йому нітрати розпадаються на вільний азот, який легко виходить з води.

Знезараження відбувається в два етапи. Спершу опромінюють ультрафіолетовими лампами, а після цього воду озонують. Це сприяє зниженню ризику потрапляння небезпечних мікроорганізмів у водойму.

Підігрів та оксигенератор потрібні для створення оптимальної температури і забезпечення рівня кисню перед подачею в резервуар. У таких умовах риба швидше росте.

Якщо ви хочете купити УЗВ в Україні, пропонуємо звернутися в компанію «Агромаш Інтер». Реалізуємо інноваційне обладнання, яке здатне забезпечити оптимальні умови для росту риби. Гарантуємо доступні ціни та високу якість.