Розведення риби в УЗВ - чому варто зайнятися?

Розведення риби в УЗВ (установки замкнутого водопостачання) - відмінний спосіб для відкриття своєї справи. Як показує практика, самоокупність відбувається за досить швидкий час. Та й цей вид діяльності ще не досить освоєний, тому існує велика ймовірність отримати хороший прибуток. Найбільш популярним видом є розведення осетрів в УЗВ, чиє м'ясо і чорна ікра є досить затребуваними. Які ж основні переваги цього бізнесу, що ним варто зайнятися?

1) Наявність постійно високого попиту на продукцію, яка виходить в результаті цього бізнесу. У першу чергу мова йде про заклади громадського харчування. Різні кафе, ресторани часто мають в своєму меню страви з риби, тому ви можете стати надійним постачальником сировини для них. Крім того, можна продавати мальків для інших охочих відкрити бізнес.
2) Актуальність продукції. Якщо на деякі товари попит може змінюватися (техніка, окремі види одягу і ін.), то на продукти харчування він не змінюється і завжди на високому рівні.
3) Процес забруднення природних водойм, який є незворотнім, внаслідок чого знижується кількість запасів риби. Це результат діяльності людини. До того, ж в останні роки відбуваються зміни в кліматі, коли влітку часто спостерігаються посушливі періоди, і рівень води різко падає, що призводить до загибелі риби. Тому цим бізнесом можна заповнити дефіцит на ринку риби.
4) Забезпечення екологічно чистої риби для ваших близьких. Ви можете бути впевненими, що споживаєте якісну і чисту рибу, яка вирощена не в брудних водоймах із застосуванням забороненого корму або ж із застосуванням інших шкідливих технологій. Адже складно перевірити, в яких умовах вирощувалася риба в магазині або на ринку.
5) Відсутність впливу погодних умов на процес розведення риби. Вона не буде залежати від впливу сонця, опадів і інших природних явищ. Відповідно немає прив'язки за цими параметрами до активності риби, нересту, інтенсивності розмноження і якості самого м'яса.
6) Малий відсоток рибного господарства в структурі економіки країни. За допомогою відкриття бізнесу з розведення риби ви зможете допомогти своїй країні стати кращою в економічному і технологічному плані.

Почати свій бізнес можна з придбання УЗВ. Купити її можна в компанії «Агромаш Інтер». Реалізуємо сучасне високотехнологічне обладнання, яке ідеально підходить для розведення різного виду риб. У своїх розробках використовуємо міжнародний досвід. Гарантуємо якісне обладнання за доступними цінами.