Як вибрати обладнання для вирощування риби?

Вирощуванням риби людство займається не перше століття. Обладнання для вирощування риби має попит сьогодні, оскільки ферми розведення риб дуже популярні та прибуткові закордоном. Поступово ця тенденція доходить і до території України та Росії. Поширеним напрямком вирощування стає басейне, ставкове та в міні-водоймах (великих бочках та ваннах).

Мета цього бізнесу - збільшення кількості риб та порід. Можна непогано заробити. В сучасному бізнесі популярним є вирощування коропа, форелі та, особливо, осетра (через ікру та смачне м'ясо). Розвивати бізнес можна в будь-якому населеному пункті. Все що вам потрібно - це купити відповідне, якісне обладнання в хорошого виробника. Також не забувайте про поживний корм для тварин.

Міні-набір обладнання, який вам точно знадобиться:
-фільтри (біофільтри);
-басейни (лотки для відрощування риби);
-оскиметр (вимірювач кисню у воді);
-копресори;
-корм.

Якщо ви вирішили цим серйозно займатися, то можете купити додаткове обладнання (від 4 до 10-ти басейнів для професійної діяльності).

Основні вимоги для швидшого вирощення:
1.температура повітря не повинна перевищувати 22C;
2.наявність водопроводів;
3.середня освітленість приміщення.

Якщо цих умов не дотримуватися, то тварини будуть повільно рости та погано набирати вагу.
Рибу можна буде продавати в ресторані, кафе, готелі, ринки, фірми, заводи, різні заклади, або ж залишати собі. Середній розмір рибини повинен становити 500-600 сантиметрів. Більшу не рекомендують вирощувати, адже не буде кому її продати.

Ви мрієте про власну рибну ферму, але боїтесь, що вона вам не по кишені? Ми вам допоможемо втілити мрії в реальність! З нашим обладнанням ферма принесе прибуток миттєво! Якість гарантуємо!

Переваги компанії "Агромаш Інтер":
-використання міжнародного досвіду
-обладнання, що відповідає вимогам світових виробників
-єдиний в Україні виробник басейнів для рибництва, автогодівниці та інкубаторів
-висококваліфікований персонал
-доступні ціни для кожного
-досвід, перевірений роками

У вас є можливість купити обладнання для розведення риби в компанії "Агромаш Інтер" від вітчизняного виробника. Ми пропонуємо вам все необхідне для цього процесу: обладнання для вирощування раків, басейни для вирощування, устаткування для розведення та інші обладнання.

Наші фахівці проведуть консультацію та дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо використання обладнання. З сучасним обладнанням вирощувати риби в домашніх умовах стане реальністю! Вкладайте гроші в бізнес сьогодні та ставайте багатим вже завтра! Всі деталі за телефоном +38(096)284-45-23. Доставляємо товари на території України та Росії.