Чи знали ви про те, що рибництво є одним із найприбутковіших видів бізнесу, який дозволяє отримати максимальний прибуток за мінімальних капіталовкладень? Це справа, яка приносить прибуток буквально наступного дня після її запуску. Правда є одне "але". Вам знадобиться якісне обладнання, таке як басейни для рибництва.

Так, виростити рибу можна не тільки у ставку або садках. Вирощування риб у спеціальному басейні має безліч переваг. Це можливість вибору найбільш сприятливих умов змістів риби. Наприклад, можна змінити проточність, вибрати гідрохімічний і температурний режими. Ну і, безумовно, не можна не відзначити той факт, що в басейні рибу можна вирощувати цілий рік.

Басейни для рибництва якнайкраще підходять для вирощування делікатесної риби: осетра, лосося. При правильному підході ви отримаєте велику рибопродуктивність. При мінімальних витратах грошей і праці ви зможете виростити до 1 тонни осетра на площі 30 м2.

Отже, ви бажаєте отримати великий прибуток, займаючись рибництвом? На вашому шляху до успіху стоїть лише відсутність якісного обладнання. І виправити цю проблему вам допоможе компанія "Агромаш Інтер" - єдиний в Україні виробник в даній галузі. Наша фірма допомогла багатьом організувати рибний бізнес з використанням таких інноваційних технологій, як УЗВ (установки із замкнутим водооборотом), ОСВ (оборотні системи водопостачання), басейнові методи вирощування риби.

Ми виробляємо циліндричні басейни для рибництва, які сприяють значному підвищенню продуктивності рибництва. Устаткування призначене для утримання, підрощування і перетримки різних видів риб.

Виготовляються басейни з харчового поліпропілену. Цей матеріал є стійким до впливу ультрафіолетового випромінювання, а також таких агресивних середовищ, як сольові розчини, кислота, луг. Конструкція забарвлюється антикорозійним грунтом в кілька шарів і спеціальною фарбою.

Поліпропіленові басейни можна застосовувати в торговельних точках з продажу живої риби, живорибних базах, ресторанах, а також на приватних садибах для утримання декоративної риби.

Одним з найбільш продуктивних варіантів є осетровий комплекс 5 тонн. Він дозволяє отримати від 5 до 15-тонн товарної риби за рік (залежно від виду риби, початкового та кінцевого навішування, кормів).

Отже, дивіться каталог, вибирайте найбільш відповідне обладнання та отримуйте прибуток від успішного рибництва!