Басейн круглий для риборозведення об'ємом 7 м3 ПВХ, каркасний, розбірний

Басейн круглий для риборозведення об'ємом 7 м3 ПВХ, каркасний, розбірний
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 20342267
 

Характеристики

довжина, мм   3000
ширина, мм   1000

Опис Басейн круглий для риборозведення об'ємом 7 м3 ПВХ, каркасний, розбірний

Басейн для риборозведення обсягом 7 м3 ПВХ, каркасний, розбірний

ПРИЗНАЧЕННЯ. Басейн поліпропіленовий призначений для утримання різних видів риб з метою вирощування їх до товарної ваги. Крім того басейни можна використовувати в торгових точках з продажу живої риби, ресторанах, живорибних базах і в приватних садибах для утримання декоративної риби.

МАТЕРІАЛ. Матеріал для виготовлення чаші басейну - інженерний харчовий поліпропілен (РР-S) блакитного, сірого або натурального кольору. Матеріал стійкий до впливу УФ випромінювання і агресивних середовищ (кислота, луг, сольові розчини). Товщина дна 8 мм, товщина бортів 4 мм. Діапазон температур від -60оС до +60оС. Підставка виконана з чорної профільної труби з товщиною стінки не менше 2,5 мм.

КОНСТРУКТИВНА ОСОБЛИВІСТЬ. В якості захисту конструкція пофарбована в кілька шарів антикорозійним грунтом і фарбою ПФ-115. Перетин зливних труб розрахований таким чином, що дозволяє здійснювати при необхідності десятикратний водообмін протягом години.

Термін служби 12 років.

Всі басейни для риборозведення комплектуються металевою підставкою з регульованими по висоті ніжками, захисним бортиком по периметру басейну, грязьовим приймачем із захисною сіткою, на вибір замовника - поворотною трубою або сифонним гідрозамками з рівневою трубою. Додатково пропонується сітчастий ліхтар, врізка дифузора, захисна сітка від вистрибування риби з басейну, кріплення під автогодівницю, збирач піни з поверхні басейну, вставка з прозорого акрилу для спостереження за поведінкою риби.

Всі вироби виконані з екологічно чистих матеріалів і мають відповідні сертифікати якості.

ГАРАНТІЯ. Гарантія на виріб при дотриманні правил експлуатації до 10 років.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create