Лоток для малька 2000х500х500 2-х ярусний

Лоток для малька 2000х500х500 2-х ярусний
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 59541298
 

Опис Лоток для малька 2000х500х500 2-х ярусний

Пластиковий лоток для малька 2-х ярусний.

Місткості рибоводів для підрощування малька і личинки в інкубаційних господарствах і на рибницьких фермах.

Габаритні розміри ДхШхВ, мм : 2000 х 500 х 500

ПРИЗНАЧЕННЯ : Басейн (лоток) полипропиленовый призначений для утримання різних видів риб з метою вирощування їх до товарної ваги. Крім того басейни можна використати в торгових точках після продажу живої риби, ресторанів, живорыбных баз і в приватних садибах для утримання декоративної риби.

МАТЕРІАЛ : Матеріал для виготовлення чаші басейну - інженерного харчового поліпропілену (РР- S) блакитного, сірого або натурального кольору. Матеріал стійкий до дії УФ випромінювання і агресивных середовищ ( кислота, луг, сольові розчини). Товщина дна 8 мм, товщина бортів 4 мм Діапазон температур від - 60 З до 60 С. Підставка виконана з чорної профільної труби з товщиною стінки не менше 2,5 мм

КОНСТРУКТИВНА ОСОБЛИВІСТЬ : В якості захисту конструкція забарвлена в декілька шарів антикорозійним грунтом і фарбою ПФ- 115. Переріз зливних труб розрахований таким чином, що дозволяє здійснювати при необхідності десятиразовий водообмін в течії години.

Аналог басейну "ИЦА" - басейни з листового поліпропілену. Термін служби 12 років. Ціна на 30 % нижче чим басейн із склопластика. Усі басейни для рыборазведения комплектуються металевою підставкою з регульованими по висоті ніжками, захисним бортом по периметру басейну, грязьовим приймачем із захисною сіткою, по вибору замовника - поворотною трубою або сифоновим гідрозамком з рівневою трубою. Додатково пропонується сітчастий ліхтар, врізання дифузора, захисна сітка від вистрибування риби з басейну, кріплення під автогодівницю, збирач піни з поверхні басейну, вставка з прозорого акрилу для спостереження за поведінкою риби. По ескізах замовника виготовляємо басейни будь-якої конфігурації, об'єму і призначення. Наші басейни встановлюють як в приміщеннях так і на відкритому повітрі. Усі вироби виконані з екологічно чистих матеріалів і мають відповідні сертифікати якості. Сфера застосування басейнів : плавальні басейни на дачах, будинках відпочинку, готелях, лазнях саунах. Декоративне і промислове рибництво, штучні ставки, біоплато для вирощування рослин. Інші вироби з поліпропілену і ПВД : асептичні місткості, біофільтри, оксигенатори, жироулавливатели, пескоулавливатели, відстійники, освітлювачі, пожежні місткості, місткості запасу питної і технічної води.

ГАРАНТІЯ: Гарантія на виріб при дотриманні правил експлуатації до 10 років.

Товари з рубрики - Лотки для рыборазведения

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create