Про компанію

Басейни для рибництва, автогодівниці, інкубатори для риби, домашня осетрова ферма та інше обладнання для рибництва від компанії "Агромаш Інтер".

Наша компанія здійснює діяльність з 2004 року і є єдиним в Україні виробником в даній галузі. У роботі ми застосовуємо міжнародний досвід створення високотехнологічного обладнання для рибництва і риборозведення.

У нашому асортименті ви завжди знайдете величезний вибір басейнів для рибництва, автогодывниць для риб, інкубаторів - все, що потрібно для успішної організації рибоводного бізнесу!

Купуйте обладнання для рибництва

і починайте заробляти!

Рибництво є одним з найбільш прибуткових видів бізнесу на Україні. Але ефективність риборозведення в чому залежить від технологічності всього процесу. Обладнання та комплектуючі від компанії "Агромаш Інтер" допоможуть вам вирощувати рибу з використанням таких інтенсивних технологій як УЗВ (установки із замкнутим водооборотом), ОСВ (оборотні системи водопостачання), басейнові методи вирощування риби.

Басейни для рибництва, автогодівниці для риб, домашня осетрова ферма - це вигідне капіталовкладення, яке дуже швидко принесе вам дохід!

Рибоводні модулі можуть використовуватися в приватних будинках, невеликих фермерських господарствах, в ресторанах, базах відпочинку, оптових ринках і інкубаційних господарствах. При мінімальному вкладенні грошей і невеликих трудовитратах ви зможете виростити до 1 тонни товарного осетра на площі в 30 м2. У рибних модулях в нашому час вирощують, осетра, стерлядь, коропа, кларіевого сома, судака, раків.

Чому "Агромаш Інтер":

- Як ми вже зазначили, наша компанія - єдиний в Україні виробник такої продукції як басейни для рибництва, автогодівниці для риб, інкубатори для риби. У виробництві устаткування використовується міжнародний досвід та інноваційні технології.

- У нас працюють чудові фахівці, що мають великий досвід роботи в даній сфері.

- Політика виробника дозволяє нам встановлювати доступні ціни на обладнання для рибництва.

Наші товари:

Басейни для рибництва, автогодівниці для риб, домашня осетрова ферма, аератори води для вирощування риб, інкубатори для риби, конуси для кисню, матеріал рибопосадковий, обладнання для очищення промислових стічних вод, обладнання для виробництва продуктів харчування.

 
 

Новини компанії

Не пропустіть можливість придбати лотки для малька  оптом зі знижкою!
29 вересня 2020 в 10:15

Лотки для малька - невід'ємна складова в процесі вирощення риби як на маленьких, так і на великих господарствах. Саме в таких лотках створюються умови, що максимально наближені до природних. Наша компанія пропонує своїм…

 
Єдиний в Україні виробник обладнання для рибоводства пропонує товар за вигідними цінами
06 грудня 2017 в 10:16

Рибництво є одним з найбільш прибуткових видів бізнесу на Україні, тому наша продукція є актуальною та дозволить вивести власну справу на новий рівень. Обладнання та комплектуючі від компанії "Агромаш Інтер" допоможуть вам…

 
 

Статті компанії

Вертикальні інкубатори для риб та їхні основні характеристики

30 вересня 2020 в 09:18
 

Процес інкубування являє собою альтернативний, штучний варіант розведення риби напротивагу природному процесу. Наявність певних умов, які створюються під час інкубування позитивно впливають на подальше здоров'я та розвиток…

 
 

Лоток для малька 2-х ярусний — відмінний варіант для вирощування риби

21 лютого 2020 в 11:00
 

Суспільство з давніх-давен займається розведенням риби. Як показують археологічні розкопки, рибництво практикували, починаючи з 12 ст., тому знання про те, як правильно займатися цим ремеслом, тільки поповнювалися та розширювалися…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити басейни для рибництва, автогодівниці для риб, домашня осетрова ферма - Агромаш Інтер
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, Косівська, завод "Краян", будинок 2
  • +38 (096) 284-45-XX

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create